«می تونی منو ببخشی» ساخته ماریل هلر برای اولین بار از شبکه چهار/ دو اثر سینمایی جدید دیگر از شبکه چهار سیما

تاریخ انتشار: چهار شنبه 11 دی 1398
فیلم سینمایی « می تونی منو ببخشی » ساخته ماریل هلر محصول 2018 امریکا، 13 دی ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
تعداد بازدید: 401 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، فیلم تمام پول‌های دنیا (All the Money in the World) ساخته ریدلی اسکات (Ridley Scott)، کارگردان به نام سینمای جهان و خالق آثار علمی تخیلی مانند مریخی‌ (The Martian) و بیگانه: پیمان (Alien: Covenant) و چند عنوان ماندگار دیگر در ژانر علمی-تخیلی و «می تونی منو ببخشی» به کارگردانی ماریل هلرمحصول 2018 آمریکا  فیلم های سینمایی آخرهفته مخاطبان شبکه چهار می باشند. 
بنابر این گزارش تمام پول‌های دنیا یک فیلم با داستان واقعی است،  جان پل گتی  نوه میلیاردر نفتی که ۱۶ سال دارد ربوده شده و آدم‌ربایان برای آزادی او ۱۷ میلیون دلار باج درخواست کرده اند.  گیل مادر جان تمام سعی خود را می‌کند که پدربزرگ میلیاردر جان یعنی جی. پل گتی را راضی کند تا مبلغی را که آدم‌ربایان برای آزادی جان تعیین کرده‌اند پرداخت کند. زمانی که پدربزرگ از پرداخت این مبلغ طفره می‌رود، مادر جان مجبور است دست به هر کاری بزند تا بتواند فرزند خود را آزاد کند. یکی از این کارها، همکاری کردن با فلچر چیس مشاور پدربزرگ است. مادر هیچگاه دلش نمی خواست با آنها در تجارت همکاری کند ولی اینبار برای آزادی فرزندش این همکاری را قبول می کند...
 «تمام پول‌های دنیا» محصول 2017 آمریکا، ایتالیا و انگلستان است و در آن «میشل ویلیامز»، «کریستوفر پلامر» و «مارک والبرگ» ایفای نقش کرده اند.
«می تونی منو ببخشی» عنوان فیلم سینمایی روز جمعه شبکه چهار سیما است. این فیلم سینمایی به کارگردانی ماریل هلر محصول 2018 آمریکا است.
در خلاصه فیلم آمده است: لی نویسنده ای که به دلیل نوشتن بیوگرافی برای افراد مشهور شهرت داشته به دلیل رفتار بد و بی ادبی از سوی جامعه ادبی طرد می شود... او که برای پرداخت صورتحساب های ماهیانه و مخارج زندگی دچار مشکل شده به جعل و کپی کردن نامه های نویسندگان مشهور و فروش آنها به مجموعه داران رو می آورد. او با همدستی مردی که به ادبیات علاقمند است موفق می شود و  ...
گفتنی است، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20:30 جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می کند.

دسته بندی :
برچسب :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها