سینمایی «جزیره رنگین» برای اولین بار در قاب 4/ «جزیره رنگین» و «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» سینمایی های آخرهفته شبکه4

تاریخ انتشار: سه شنبه 15 بهمن 1398
فیلم سینمایی «جزیره رنگین» ساخته خسرو سینایی برای اولین بار 17 بهمن ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما نمایش داده می شود.
تعداد بازدید: 341

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار که برای آخر هفته ی مخاطبان فیم های جدید را روانه آنتن پخش می کند، برای پنجشنبه هفته جاری سینمایی «جزیره رنگین» را برای پخش درنظر گرفته است.
«جزیره رنگین» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی خسرو سینایی در سال ۱۳۹۳ می‌باشد. فیلمنامه با اقتباس آزاد از زندگی احمد نادعلیان نوشته شده و بهانه‌ای است برای آنکه بتوان گوشه‌ای از جذابیت‌های جزیره هرمز را در سینمای ایران ثبت کند.
دکتر احمد نادعلیان یک هنرمند  است که زندگی در شهر را رها کرده و به جزیره هرمز می رود، بیغوله ای ویران را می خرد و آن را به موزه‌ای برای نمایش آثار هنری بومی مردم جزیره تبدیل می کند. عده ای از اهالی در ابتدا به کارهای او به دیده تردید نگاه می کنند و تصور می کنند که او می خواهد از توانایی ها و منابع جزیره سواستفاده کند. آقای نادعلیان یک کارگاه هنری راه اندازی می کند و به اهالی علاقه‌مند جزیره آموزش می دهد که چگونه می‌توانند با بهره‌گیری از خاک‌های رنگارنگ جزیره نقاشی کنند و آثار خود را برای فروش به گردشگران ایرانی و خارجی ارائه دهند. بالاخره پس از سال ها تلاش، نقاشی روی شیشه با خاک‌های رنگین جزیره به یک هنر بومی و صنایع دستی جزیره تبدیل می شود که گردشگران بسیاری را از ایران و کشورهای دوردست برای دیدار از جزیره هرمز جلب می‌کند.
مهدي احمدی، طیبه دهقان منشادی، عبدالرسول دریا پیما، محمد سلامتی، نرگس هرمزی و مصطفی شب تاری در این فیلم ایفای نقش کرده اند. همچنین لوریس چكناواریان ساخت موسقی فیلم را بر عهد داشته است.
«وال استریت: پول هرگز نمی خوابد» عنوان فیلم سینمایی است که جمعه 18 بهمن ماه ساعت 20:30 پخش می شود.
«وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» فیلمی به کارگردانی الیور استون محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا است این فیلم دنباله فیلم وال استریت است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به مایکل داگلاس، شایا لابوف، جاش برولین، اشاره کرد.
در خلاصه فیلم آمده است: گوردون گکو کارشناس کارکشته و طماع بورس پس از سال ها زندانی بودن، اکنون آزاد شده است. او به خاطر یک توطئه و دشمنی به فساد مالی محکوم شد و مجبور شد به زندان برود. اما اکنون و پس از آزادی فقط در فکر انتقام است. او به کمک نامزد دخترش که یک جوان با استعداد است نقشه ای طراحی می کنند تا از این راه بتواند به بازار مالی راه پیدا کنند و از این راه گوردون بتواند با کسانی که او را به زندان انداخته اند تسویه حساب کند.
گفتنی است، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20:30 جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می کند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها