برای اولین بار از شبکه چهار پخش می شود؛ فیلم سینمایی «افسانه بن هال» / «مادر» حاتمی از شبکه چهار پخش می‌شود

تاریخ انتشار: چهار شنبه 23 بهمن 1398
شبکه چهار سیما 24 بهمن ماه فیلم سینمایی «افسانه بن هال» محصول 2017 استرالیا را برای اولین بار نمایش می دهد.
تعداد بازدید: 626 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار که برای آخر هفته ی مخاطبان فیم های جدید را روانه آنتن پخش می کند، برای پنجشنبه هفته جاری سینمایی «افسانه بن هال» را برای پخش درنظر گرفته است.
«افسانه بن هال» به کارگردانی متیو هولمز محصول 2017 استرالیا است که پنجشنبه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما به نمایش در می آید.
جیمی کافا، جک مارتین و  ویلیام لی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.
در خلاصه فیلم آمده است: هفت تیر کشی به نام "بن هول" با پیدا شدن دوست قدیمی اش، دوباره به دنیای جرم و جنایت بازمی گردد. آنها که دوباره باند مخصوص خود را تشکیل داده اند، خیلی سریع تبدیل به تحت تعقیب ترین مردان تاریخ استرالیا می شوند. بن هول قبلا همسر و یک پسر کوچک داشته است که به دلیل همین کارهای تبهکارانه، همسرش از او جدا شده و اجازه نمی دهد بن پسرش را ببیند. بن به زور پسر را از مادرش می گیرد و نزد یکی از دوستانش می گذارد. ..

 فیلم «مادر» ساخته علی حاتمی جمعه 25 بهمن ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می شود.
این فیلم داستان مادر پیری است که در خانه سالمندان به سر می‌برد. او که بعد از سال‌ها تلاش و تحمل مشکلات بسیار و بزرگ کردن فرزندانش، اکنون در آستانه مرگ قرار گرفته، از فرزندانش می‌خواهد او را به خانه قدیمی‌شان ببرند و خودشان نیز در این روزهای پایانی در آن‌جا جمع شوند.
فرزندان او هر یک مسیری را در زندگی‌شان در پیش گرفته و به راه خود رفته‌اند. بیماری مادر و سپس مرگش بعد از کش و قوس‌هایی آنها را به یکدیگر نزدیک می‌کند.
در این فیلم ۱۰۸ دقیقه‌ای که سال ۱۳۶۸ ساخته شده، رقیه چهره‌آزاد، محمدعلی کشاورز، فریماه فرجامی، اکبر عبدی، امین تارخ، جمشید هاشم‌پور، حمید جبلی، زنده یاد حمیده خیرآبادی، محبوبه بیات و اکرم محمدی بازی کرده اند.
گفتنی است، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20:30 جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می کند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها