سینمایی های شیوع و اون بالا می بینمت در آخر هفته شبکه چهار

تاریخ انتشار: چهار شنبه 13 مرداد 1400
فیلم های سینمایی شیوع (2011) در روز پنجشنبه 14 مرداد و فیلم سینمایی اون بالا می بینمت (2017) در روز جمعه 15 مرداد از شبکه چهار پخش می شود.
تعداد بازدید: 342

سینمایی «شیوع»:

در بیست و ششمین قسمت از برنامه «ساعت سینما» فیلم سینمایی ««شیوع - contagion» به کارگردانی استیون سودربرگ،نقد، بررسی و پخش می‌شود.
این فیلم با هنرنمایی مت دیمون، کت وینسلت و جود لاو، اگرچه در سال ۲۰۱۱ تولید شده اما داستان و قصه آن تحقق دقیق انتشار ویروس کووید ۱۹ در دنیا، ۹ سال قبل از وقوع آن است. به این صورت که با گسترش ویروسی عفونی در ایالت متحده، پزشکان تلاش می‌کنند آن را شناسایی و راهی برای مقابله بیابند، اما در این فاصله با سرایت و گسترش این ویروس به سراسر جهان، نظم اجتماعی به خاطر وحشت مردم، متزلزل می شود.
برنامه «ساعت سینما» و فیلم سینمایی «شیوع» روز پنج شنبه، ۱۴ مرداد، ساعت ۲۰:۳۰ پخش و روز بعد در ساعت‌های ۱:۳۰ بامداد و ۸:۳۰ تکرار می شود.

 

سینمایی «اون بالا می بینمت»:

فیلم سینمایی «اون بالا میبینمت- see you up there» که سال ۲۰۱۸ جوایز سینمایی سزار فرانسه را در بخش های بهترین فیلمنامه اقتباسی، فیلم برداری، طراحی لباس و کارگردانی، دریافت نموده، جمعه، ۱۵ مرداد، ساعت ۲۰:۳۰ برای اولین بار، از شبکه چهار سیما، پخش خواهد شد.
این فیلم سینمایی که محصول سال ۲۰۱۷ کشورهای فرانسه و کاناداست، در ژانر جنگی - جنایی، تولید و توسط «آلبرت دپونتل - Albert dupontel»کارگردانی شده است.
ارزش های سینمایی این فیلم باعث شده علاوه بر دریافت جوایز مختلف از جشنواره های بین المللی، در سایت تخصصی IMDB امتیاز ۷.۵ از ۱۰ را توسط مخاطبان و منتقدان کسب نمایند.
در خلاصه داستان «اون بالا میبینمت» آمده است: نوامبر ۱۹۱۸، دستوراتی مبنی بر آتش بس و پایان جنگ به سربازان اعلام شده، ستوان پرادل که منافع خود را در ادامه جنگ می‌بیند به چند تن از سربازان خودی شلیک می‌کند تا دشمنی و جنگ تا حد امکان ادامه یابد.در این شرایط ادوارد پریکورت، جان آلبرت میلارد را که در گودالی گرفتار شده نجات می دهد اما خود به سختی مجروح می شود.
علاقمندان می‌توانند تکرار این سینمای جذاب را ساعت ۲ بامداد و ۹ صبح روز شنبه، ۱۶ مرداد، تماشا نمایند.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها