«سیاست گذاری در زمینه سوخت و هدفمندی یارانه ها»در «پیشران» شبکه چهار سیما

تاریخ انتشار: سه شنبه 20 آذر 1397
برنامه «پیشران» شبکه چهارسیما، سه شنبه شب (۲۰ آذر ماه) با اجرای سید مهدی مفیدی به موضوع «سیاست گذاری در زمینه سوخت و هدفمندی یارانه ها» می پردازد.
تعداد بازدید: 22

«سیاست گذاری در زمینه سوخت و هدفمندی یارانه ها»در «پیشران» شبکه چهار سیما
برنامه «پیشران» شبکه چهارسیما، سه شنبه شب (۲۰ آذر ماه) با اجرای سید مهدی مفیدی به
موضوع «سیاست گذاری در زمینه سوخت و هدفمندی یارانه ها» می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: در حال حاضر دولت حداقل به ازای هر لیتر بنزین ۵ هزار تومان یارانه می دهد و قطعا این روند پایدار نیست. آن چنان که از مفاد بودجه ۹۸ بر می آید دولت مصمم به عرضه بنزین با دو نرخ آزاد و سهمیه ای است و اساسا کارت سوخت به همین دلیل موضوع اولویت دار وزارت نفت شده است.
مهمانان این هفته «پیشران»، مهندس عبدالله زاده مدیر گروه توسعه و سیاست گذاری پنتد ( پژوهش‌ها و نوآوری‌های تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک)دانشگاه شریف و مشاور اسبق وزارت رفاه و دکتر علی کریمی، نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواهند بود و قرار است درخصوص نحوه واقعی سازی قیمت حامل های انرژی به خصوص بنزین، اختلاف قیمت سوخت ایران با منطقه و تشدید معضل قاچاق، بازگشت کارت سوخت در راستای کنترل مصرف و کاهش قاچاق، راهکار جبران تورم ناشی از آزادسازی ناظر بر اقشار آسیب پذیر و تحلیل یارانه انرژی به عنوان راهکار به گفتگو بپردازند.
«پیشران» این هفته در بخش اخبار خارجی به بررسی افزایش قیمت سوخت در فرانسه و دستگیری مدیر مالی شرکت هواوی چین در کانادا به علت تخطی از تحریم علیه ایران و دستگیری مدیر اسبق خودرو سازی رنو می پردازد.
برنامه «پیشران» که به تهیه کنندگی سودابه آقاجانیان حوالی ساعت ۲۱ سه شنبه ها به طور زنده پخش می شود با حضور مسئولین، اساتید و کارشناسان اقتصادی، به بررسی مسائل حوزه اقتصاد، کسب و کار، کارآفرینی و چالشهای مرتبط به آنها می پردازد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها