پخش سریال خارجی «مردان سایه» محصول 2011 فرانسه، ساعت 24 و 18 هرروز

تاریخ انتشار: چهار شنبه 6 آذر 1398
سریال خارجی «مردان سایه» محصول 2011 فرانسه از شبکه چهارسیما پخش می شود.
تعداد بازدید: 2207

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما ؛ سریال 18 قسمتی«مردان سایه» به موضوع فساد سیاسی و اخلاقی در فرانسه می پردازد؛ چگونگي كسب قدرت سياسي در فرانسه و فسادي كه در اين مسير گريبان افراد را مي گيرد، محور اصلي اين سريال را تشكيل مي دهد.
ناتالی بای، برونو ولکویچ، فیلیپ منیان، گرگوری فیتوسی، والرکی کارسنتی، ایو پینیو، فیلیپ اریسون، عبدالحفید متالسی و کریستیان میله از جمله بازیگران این سریال هستند و دان فرانک، فردریک تلیه، شارلین دلپین و امانوئل دوسه تهیه کنندگی این سریال را بر عهده داشته اند.
دان فرانک و رژی لوفبر نویسندگان و فردریک تلیه کارگردان «مردان سایه» هستند.
در خلاصه داستان این سریال آمده است: رییس جمهور فرانسه به همراه یکی از وزرا برای رسیدگی به دلیل اعتصاب کارگران یک کارخانه به آنجا میرود که توسط یک تروریست انتحاری مجروح و در بیمارستان بستری میشود . کاپیتا که قبلا در گروه انتخاباتی رییس جمهور پی یر بوده و دوست نزدیک او محسوب میشود بلافاصله از آمریکا به فرانسه بازمیگردد و متوجه میشود که نخست وزیر در این ترور دست داشته اما مسئولیت را به دروغ متوجه القاعده میکند.بعد از مرگ رییس جمهور، نخست وزیر بلافاصله کاندید ریاست جمهوری میشود و کاپیتا که میداند او بسیار سیاستمدار  نادرست و پلیدیست تصمیم می گیرد در فرانسه بماند و به رقیب نخست وزیر  کمک کند تا در انتخابات پیروز شود .... 
گفتنی است  هم اکنون سریال «روشن تر از خاموشی» به کارگردانی حسن فتحی از شبکه چهار سیما در حال پخش است، که آخرین قسمت از این مجموعه 5 آذر ماه ساعت 12 بامداد روی آنتن می رود. و از چهارشنبه 6 آذرماه هرشب سریال «مردان سایه» از قاب شبکه دانایی و خردورزی پخش و روز بعد ساعت 18 بازپخش می شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها