کتاب خوب

فصل دوم برنامه «کتاب خوب» اردیبهشت ۱۴۰۰ با اجرای «ایرج نوذری» و تهیه کنندگی و کارگردانی «مصطفی هیودی» در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از 25 اردیبهشت 1400 به روی آنتن می رود.
تعداد بازدید 1080

ایرج نوذری هر روز یک «کتاب خوب» را معرفی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، این شبکه با پخش فصل دوم «کتاب خوب» از شنبه تا چهارشنبه، هر روز یک کتاب را معرفی می کند. در هر برنامه با اجرای ایرج نوذری و  با حضور یک چهره فرهنگی در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از 25 اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.
کتاب خوب در هر قسمت میزبان یک مهمان عزیز  خواهد بود و در مورد یک مسئله اجتماعی با او گفت‌وگو می‌شود و در ۲۶ شب، ۲۶ مهمان فرهنگی در کنار مجری برنامه «کتاب خوب» آن قسمت را معرفی می‌کنند.
این کتاب‌های خوب قرار است کمک کنند تا در مسائل اجتماعی که هر قسمت مطرح می شود، وسعت دید بیشتری به مخاطب بدهد، ضمن اینکه یادآوری می کند که هر کتابی خوب نیست! 
«ایرج نوذری» مجری «کتاب خوب» در ۲۶ قسمت و در گفت‌وگو با مهمانانی چون «بهروز رضوی»، «مسعود ده‌نمکی»، «خسرو معتضد» و «جهانگیر الماسی»؛ اجرای برنامه را بر عهده دارد.

مصطفی هیودی تهیه کننده و کارگردان «کتاب خوب» را بر عهده دارد و برنامه با اجرای ایرج نوذری و سردبیری سیدمیلاد ناظمی کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما، از شنبه تا چهارشنبه، هر شب ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود و بازپخش آن ۳ بامداد و ۱۴ می باشد. 

برچسب :

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها