مستند «ظهور خانواده مرداک»

مستند بیوگرافی خارجی روایت امپراتوری عجیب «روپرت مرداک» و تاثیرش بر رویدادهای مهم جهان
تعداد بازدید 455 دریافت فیلم

مجموعه مستند سه قسمتی«ظهور خانواده مرداک» از پنج شنبه (4 شهريور 1400) هر هفته از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما،«ظهور خانواده مرداک» با نام اصلی The Rise of the Murdoch Dynasty به کارگردانی David Glover و  Cate Hall ، این مجموعه، گوشه‌ای از امپراتوری رسانه ای روپرت مرداک را معرفی و تاثیر آنها بر پشت صحنه بسیاری از رویدادهای جهان را بررسی می‌کند، به این صورت که در قسمت اول؛ تاثیر مرداک بر انتخابات بریتانیا و انتخاب تونی بلر به عنوان نخست‌وزیر در اواسط دهه ۹۰،در قسمت دوم؛ به نتیجه رسوایی هک تلفن News of the world و تضعیف مرداک به خاطر این اتفاق، و در قسمت پایانی؛ به بازگشت وی به قدرت از طریق برگزیت و کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ پرداخته می شود، ضمن اینکه همزمان زندگی شخصی و خصوصی وی مرور می شود.
روپرت مرداک در مارس ۱۹۳۱ در ملبورن استرالیا متولد شد. مرداک مالک نشریه های سان دی تایمز، فاکس نیوز... و صدها تشکیلات خبری در سرتاسر جهان بود. وی یک خارجی است که در سیاست های بریتانیا دخالت می کند. این مجموعه به ظهور و سقوط دوباره روپرت مرداک می پردازد.
«ظهور خانواده مرداک» به همت تامین برنامه شبکه چهار در روزهای پنج شنبه 4 شهریور و 11 شهریور و 18 شهریور ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها