زندانی اسپانیایی و ایستگاه متروک سینمایی های آخر هفته

تاریخ انتشار: چهار شنبه 20 مرداد 1400
زندانی اسپانیایی به کارگردانی دیوید مامت در روز پنجشنبه 21 مرداد و ایستگاه متروک به کارگردانی علیرضا رئیسیان در روز جمعه 22 مرداد از شبکه چهار پخش می شود.
تعداد بازدید: 129

سینمایی روز پنجشنبه:

زندانی اسپانیایی« the spanish prisoner » به کارگردانی دیوید مامت محصول سال 1997 آمریکاست که در روز پنجشنبه ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می شود.
جو به عنوان مدیر بخش تحقیقات یک شرکت خصوصی برای یک سفر کاری به جزایر هاوایی می رود که در آنجا با یک فرد ثروتمند به نام جوزف آشنا می شود و رابطه صمیمانه ای را با او برقرار می کند در برگشت از این سفر جوزف از او می خواهد یک کتاب را به خواهر مجردش برساند. 

سینمایی روز جمعه:
فیلم سینمایی ایستگاه متروک به کارگردانی علیرضا رئیسیان محصول سال 1380 است که در روز جمعه 22 مرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می شود.
این فیلم داستان  زن وشوهری است که به دلیل رفع  مشکلات  مربوط به فرزندارشدن  -نذری نموده اند  وعازم مشهد مقدس می باشند اما به اشتباه از جاده ای کویر یرهسپارمی شوند ودراین مسیر خودرو با  آهویی برخورد کرده وخراب  می شود - صاحب خود روهمراه همسرش به دنبال جایی وراهی برای تعمیر خود رو  هستند که به ناگاه روستایی متروکه در دل کویر پیدا می شود  ومعلم روستا در صدد کمک به این زوج جوان  برمی اید - مرد عکاس از همسرکه معلم است می خواهد تا با آقای  معلم  جهت تعمیر خودرو به مکانیکی  اطراف بروند -در روستا بماند و وظیفه  اورا به دوش گرفته و به دانش آموزان درس بدهد  .او نیز می پذیرد و ...

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها