دفاع از جیکوب؛ ترسیم دوگانگی تظاهر و حقایق ناگفته

تاریخ انتشار: سه شنبه 28 تیر 1401
در ادامه پخش سریال های خارجی جدید از شبکه چهار سیما، مینی سریال «دفاع از جیکوب - Defending jacob» پخش خود را از بامداد چهارشنبه، ۲۹ تیر، آغاز می کند.
تعداد بازدید: 216 دریافت فیلم

مینی سریال «دفاع از جیکوب - Defending jacob» که سال ۲۰۲۰ نامزد دریافت جایزه امی در دو بخش فیلمبرداری و موسیقی بوده است، پخش خود را از بامداد چهارشنبه، ۲۹ تیر، آغاز می کند. این مینی سریال هشت قسمتی که در گونه حقوقی - جنایی، توسط مورتن تیلدام کارگردانی شده، از رمانی به همین نام و به قلم ویلیام لندی، اقتباس و روایتی از زندگی لندی باربر، دستیار دادستان ایالات ماساچوست است که پس از آن که پسرش به قتل متهم می گردد، خانواده اش به چالش کشیده می شود.
در «دفاع از جیکوب» که از درگاه تخصصی IMDB امتیاز ۸ از ۱۰ را کسب کرده، بازیگران مطرحی همچون؛ کریس ایوانز، میشل داکری و جیدن مارتل، نقش آفرینی کرده‌اند.
این مینی سریال در امور دوبلاژ سیما به مدیریت افشین زی نوری دوبله و در آن صداپیشگان همچون؛ زهره شکوفنده، منوچهر زنده‌دل و بهمن هاشمی، حضور داشتند.
علاقمندان آثار نمایشی شبکه چهار سیما می‌توانند ساعت صفر هرشب، بیننده این مینی‌سریال و روز بعد در ساعت های ۱۱ و ۱۸ شاهد تکرار آن باشند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها