«علم مدیریت و مسئله جابه‌جایی نسلی مدیران در ایران» روی میز «زاویه»

تاریخ انتشار: چهار شنبه 2 مرداد 1398
سومین قسمت از فصل سیزدهم برنامه «زاویه» با موضوع «علم مدیریت و مسئله جابه‌جایی نسلی مدیران در ایران» از قاب شبکه ۴ سیما پخش خواهد شد.
تعداد بازدید: 332

به گزارش روابط عمومی شبکه چهارسیما: برنامه «زاویه» در این هفته به سراغ اصحاب علم مدیریت در دانشگاه‌های ایران رفته است و از آن‌ها می‌پرسد: «علم مدیریت در ایران برای جابه‌جایی نسلی مدیران در جمهوری اسلامی ایران چه ایده‌ای دارد؟»
دکتر حسن دانایی‌فرد، استاد مدیریت دولتی دانشگاه تربیت مدرس و دکتر علی‌اصغر پورعزت، استاد مدیریت دولتی دانشگاه تهران در این برنامه برای پاسخ به این پرسش به گفت‌وگو با یکدیگر خواهند نشست.
گفتنی است دکتر حسن دانایی‌فرد، مقاله‌هایی مانند «‌استراتژی استدلال استعاره‌ای در نظریه‌پردازی: شکل‌گیری تئوری جابه‌جایی مدیران دولتی» و «مدل شایستگی-ظرفیت-عملکرد: واکاوی پسایندهای مثبت و منفی تجربه‌زدگی در انتخاب مدیران» را در این زمینه نوشته است.
همچنین دکتر علی‌اصغر پورعزت نیز مقالاتی مانند «نظام اجتماعی؛ مثلث‌سازی قدرت و عدالت زبانی» (عدالت زبانی در برابر سازه‌های اقتداربخش سلطه در بوروکراسی ایرانی) و «بازشناسی هویت مدیریت دولتی و دانش اداره» را در این‌باره در کارنامه دارد.
قسمت سوم فصل سیزدهم برنامه «زاویه» با سردبیری و اجرای حبیب‌الله رحیم‌پور ازغدی و تهیه‌کنندگی حسین پورصلعی نائینی ساعت ۲۱ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ به روی آنتن زنده شبکه چهار سیما خواهد رفت.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها