تعداد بازدید:

بی چارچوب - 8 آبان 1400

نگاهی به تجربه سریال‌ سازی در ایران. گفتگو با کارگردان مستند دنیای چاپلین.
یک شنبه 9 آبان 1400
تعداد بازدید 54 دریافت فیلم

برنامه تلویزیونی «بی چارچوب» که در چند قسمت گذشته با لحنی کنایی و  طنزآمیز به انتقادات گسترده بینندگان سریال‌های «قبله عالم»، «میدان سرخ» و «مردم معمولی» در شبکه‌های نمایش خانگی پرداخت؛ در قسمت جدید خود به طور ویژه به تجربه سریال‌ سازی در ایران با نگاهی مقایسه ای با سریال سازی حرفه ای در دنیا پرداخته است.
در همین راستا در این قسمت از برنامه با جواد نوروزبیگی (تهیه کننده)، امیر ابیلی (کارشناس سینما) و امیرقادری (کارشناس سینما) گفتگوهایی ترتیب داده شده است.

همچنین با توجه به اکران مستند «دنیای چاپلین» که هم اکنون در سینماهای گروه هنروتجربه در حال اکران است؛ با کارگردان این اثر گفتگویی ترتیب داده و پیرو بحث ساخت فیلم موبایلی که چند سالی است در دنیا به آن توجه ویژه شده است، با سیدیزدان ملک آبادی تهیه کننده و کارگردان تلویزیون که دبیر جشنواره فیلم‌های موبایلی و تهیه کننده چند فیلم موبایلی بوده، درباره اهمیت فیلمسازی با موبایل و چالش های پیش روی فیلمسازان موبایلی گفتگویی انجام شده است.

از کارشناسان و مجریان این قسمت برنامه علاوه بر جواد مولانیا می‌توان به: نگار حسینی، پدرام ابدان و ایزد مهرآفرین اشاره کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها