آخر هفته شبکه چهار با دو فیلم در ژانر حادثه ای/پرویز پرستویی با «بوفالو» در شبکه چهار

تاریخ انتشار: چهار شنبه 4 دی 1398
شبکه چهار سیما برای دو روز پایانی هفته دو اثر سینمایی «شمالگان» و «بوفالو» را برای پخش در نظر گرفته است.
تعداد بازدید: 438 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما،  فیلم سینمایی «شمالگان» به کارگردانی جو پنا محصول 2018 ایسلند است که برای اولین بار پنجشنبه 5 دی ماه ساعت 20:30  از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه فیلم آمده است: یک خلبان هواپیما در قطب شمال سقوط کرده و جان سالم به در برده است، منتظر رسیدن گروه نجات است که هلیکوپتر گروه نجات هم سقوط می کند و دو سرنشین ان کشته می شوند. سر نشین سوم که یک زن است زخمی شده و خلبان به او کمک می کند ولی  او در می یابد در اثر جراحتی که زن برداشته امکان دارد بر اثرعفونت زخمش بمیرد...
Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir در این فیلم نقش آفرینی می کنند. این فیلم در جشنواره فیلم کن سال 2018 عرضه شد و در 1 فوریه 2019 در سینماها پخش شد.
فیلم سینمایی «بوفالو» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان6 دی ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه ی این فیلم با بازی پرویز پرستویی، هومن سیدی، پانته آ پناهی ها و سهیلا گلستانی آمده است: شکوفه و پیمان زوج جوانی هستند بعد از دزدی طلاهای یک خانواده برای خروج از کشور به بندر انزلی می‌روند اما طی حادثه ای کل نقشه های آنها بر باد می رود.  کیف  طلاها در حین یک شوخی به داخل آب پرت می شود و پیمان برای بیرون آوردن کیف به آب می زند ولی ...
گفتنی است، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20:30 جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می کند.

دسته بندی :
برچسب :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها