فصل دوم مسابقه«فن آورد»/فراخوان فصل دوم رقابت های مسابقه «فن آورد» شبکه 4 اعلام شد

تاریخ انتشار: سه شنبه 2 دی 1399
مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، دوره ششم خود را در قالب رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر حول ۲ گرایش «مدیریت هوشمند ترافیک شهری» و «مدیریت هوشمند شبکه توزیع کالا» در قالب فصل دوم برنامه تلویزیونی برگزار خواهد نمود که با دعوت از برنامه‌نویسان به این رقابت، مهارت‌های برنامه‌نویسی و فهم الگوریتم آنها را به چالش خواهد کشید.
تعداد بازدید: 373

به گزارش  روابط عمومی شبکه چهار سیما، تولید دوره جدید رقابت‌های تخصصی فن‌آورد و فصل جدید آن از شبکه چهار سیما آغاز شده و به زودی از این شبکه پخش خواهد شد. 
مسابقه تلویزیونی »فن‌آورد» مجموعه رقابت‌هایی است که مهارت‌های افراد متخصص، مستعد و نخبه را که برای حل مسائل سازمان‌ها مورد نیاز است، به‌صورت عملیاتی محک می‌زند. افراد و تیم‌های گوناگون روی یک چالش مشترک کار کرده تا بهترین آن‌ها مشخص و رتبه‌بندی شوند. فن‌آورد در این مسیر تاکنون توانسته است مهارت‌های بیش از ۲۰۰۰۰ نفر را به چالش بکشد. پخش فصل اول این مجموعه با همت گروه اجتماعی شبکه چهار سیما نیمه دوم خردادماه سال جاری آغاز شد و تا مردادماه ادامه داشت.

در فصل گذشته «فن آورد» به کشف استعداد ها در حوزه نرم افزار و برنامه نویسی پرداخت و نفرات و پروژه های برتر توسط حامیان دولتی و خصوصی پشتیبانی شدند تا کسب و کار خود را راه اندازی نمایند.
در ادامه راه  تلاش فن آورد برای کشف و حمایت استعداد های تازه نفس، در قالب مستند مسابقه «فن آورد 2» درآمده و با دو موضوع «ترافیک شهری» و «توزیع هوشمند کالا بر پایه طراحی الگوریتم»  اقدام به برگزاری رقابت های جدید نموده است.
زمان و نحوه برگزاری مسابقه:

از این رو از داوطلبان متخصص در حوزه های نرم افزار، مهندسی و مدیریت دعوت به عمل می آید تا از تاریخ ۱ الی ۱۰ دیماه از طریق لینک ذیل ثبت نام نمایند.

لطفا برای ثبت نام اینجا رو کلیک نمایید

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها