نمایش مستند «فرمانده خاورمیانه» برای اولین بار از شبکه چهار

تاریخ انتشار: یک شنبه 12 دی 1400
به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی،شبکه چهار سیما برای اولین بار مستند «فرمانده خاورمیانه» را روی آنتن می برد.
تعداد بازدید: 408 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، مستند سینمایی فرمانده خاورمیانه به تهیه کنندگی فائقه سادات میرصمدی امشب ۱۲ دی ماه ساعت 22 از شبکه چهار سیما به نمایش در می آید.
این مستند تلویزیونی به توانمندی های سردار حاج قاسم سلیمانی در منطفه، جنگ هایی که باحضور ایشان بوده است و همچنین ترور سردار دلها و آثار و تبعاتش در منطقه می پردازد.
به گفته میرصمدی تهیه کننده برنامه: در این مستند تلویزیونی ما به توانمندی فنی  و هوش و درایت حاج قاسم سلیمانی در چالش های منطقه و جهان و ارتباطش با غرب پرداخته ایم.
در این مستند صحبت های فرماندهان سپاه اشخاص مهم لشکری و کشوری ایران درباره سردار سلیمانی پخش می شود. علاوه براین صحبت های ژنرال پترائوس فرمانده ارتش آمریکا در عراق درخصوص سردار سلیمانی پخش می شود. او حرف های دقیقی درباره ایشان می زند و مشخص است که این شخصیت را به خوبی آنالیز کرده و او را می شناسد و اعتراف می کند که از سال های آغازین ابتدایی تا ناآرامی های خاورمیانه شهید حاج قاسم سلیمانی چه نقشی داشته و در منطقه چه کارهایی انجام داده است‌.
میرصمدی افزود: در این مستند همچنین به آسیب های جدی ای که ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق وارد کرده پرداخته می شود.در بخشی از این مستند یکی از سربازان در پایگاه عین الاسد اعتراف می کند که در طی ۱۶ سال خدمتش در ارتش آمریکا اینچنین حمله سنگینی ندیده است و همه چیز در آنجا ویران شده و از بین رفته است.

این مستند دوشنبه 13 دی ماه ساعت 14 و پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 19 بازپخش می شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها